Vestigingen
Zwolle
Melkmarkt 45
8011 MB Zwolle

T. 038-4239742
F. 038-4239569

Breda
Nijverheidssingel 313
4811 ZW Breda

T. 076 520 34 30
F. 076 521 64 56
Stuur vrijblijvend uw CV
Nedec op LinkedIn
Nedec presenteert nieuwe opleidingsmogelijkheden

Nedec presenteert nieuwe opleidingsmogelijkheden voor gedetacheerde medewerkers.

Detachering van kwalitatief goed personeel is op zich al een uitdaging. Waar vind je deze medewerkers en hoe ga je deze medewerkers aan je organisatie binden.


Het aanbieden van interessant werk, met voldoende uitdaging!, is natuurlijk elementair maar in een dynamische markt is het stimuleren en aanbieden van scholing minstens zo belangrijk. De branche van banken en verzekeraars heeft al een zeer hoog kennispeil, door tegenwoordige steeds snellere veranderingen moet dat kennisniveau steeds bijgehouden en uitgebreid worden.


Nedec heeft besloten hier op in te haken door actief scholing te stimuleren. Als eerste bureau in Nederland binnen deze branche kennen wij onze medewerkers een vast scholingsbudget toe van 1,7 % over het bruto salaris. Onze medewerkers kunnen dit tegoed gebruiken om branche gerichte opleidingen te doen. Dat we hiermee voorzien in een behoefte is duidelijk af te lezen aan de enorme belangstelling. Vrijwel iedere gedetacheerde medewerker van Nedec maakt gebruik van dit unieke opleidingsaanbod.

Meer nieuws >>